Invasion: Modern Empire

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut557 MB
  • Sürüm 4.0.3 ve üzeri
  • DilTürkçe
  • Geliştiricitap4fun
Invasion: Modern Empire oyunu savaş simülatörü olarak karşımıza çıkıyor.

 Invasion: Modern Empire oyunu savaş simülatörü olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunumuzda büyük bir savaşın ortasında yer alıyorsunuz.  Invasion: Modern Empirek size küresel bir kıyametin ortasında düşman ihtilafları ile çarpışmak, ordularını fethetmek ve dünyaya hükmetmek için kendi yolunuzu kurmanız için meydan okuyan nefes kesici bir çevrimiçi savaş simülasyonu ve gerçek zamanlı strateji oyunudur. Zafere uzanan yolunuzda dünyadaki en güçlü komutan olmak için savaşmak zorundasınız. Aksi halde düşmanlarını yenmeniz mümkün gözükmüyor.

Invasion keyifli, gerçek zamanlı ittifak savaşlarında bölge için savaşırken arkadaşlarınızla ittifak oluşturmaya zorlar. Savaş alanı taktikleri siz bölgeler için hak iddia ettikçe ve üssünüzü kurdukça sadece başlangıçtır. Üs binalarınız bu yıkılmış dünyayı tekrardan kendinizce şekillendirmeniz için bir şans verir. Binalar inşa etmelisiniz bununla birlikte askerler yetiştirin ve düşmanlarınızı kesin olarak alt etmek için strateji ve taktikler kullanın. Stratejileriniz düşmanalrı alt etmek için kurulan zekice fikirler olmalıdır.

Rakipler bu kaotik yeni çağda hayatta kalma, güç ve nihai egemenlik için yarışırken devletler düştü, şehitlerin sayısı da her geçen gün artıyor. Hükmetmek için gerekli olanlar sende var mı? Eğer cevabınız evet ise hiç durmayın bu nihai savaşa katılın.

Invasion: Modern Empire indir